Urząd Skarbowy w Wadowicach obejmuje gminy: Andrychów, Brzeźnica, Kalwaria Zebrzydowska, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice, Stryszów, Tomice, Wadowice i Wieprz. Stanowisko p.o. Naczelnika Urzędu Skarbowego piastuje Janusz Fidelus, a stanowisko Zastępcy Adam Kosek. W skład urzędu wchodzą komórki organizacyjne:

-Dział Obsługi Bezpośredniej,

-Dział Postępowań Podatkowych,

-Samodzielny Referat Postępowań Podatkowych,

-Samodzielny Referat Analiz i Planowania,

-Dział Kontroli Podatkowej,

-Dział Rachunkowości Podatkowej,

-Dział Egzekucji Administracyjnej,

-Samodzielne Stanowisko Pracy Sekretariat,

-Samodzielne Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Karnych Osobowych,

-Samodzielny Referat Spraw Wierzycielskich.

Zasady udostępniania informacji regulują przepisy ogólne. Urząd Skarbowy udziela informacji na wniosek zainteresowanego tylko, jeśli przepisy ogólne nie stanowią inaczej.

Budynek Urzędu Skarbowego w Wadowicach przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. W Urzędzie pracują osoby przeszkolone z języka migowego, przed budynkiem znajduje się miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej, zaadaptowana została również toaleta i winda. Na sali obsługi, osoby z niepełnosprawnością obsługiwane są poza kolejką.

W budynku Urzędu działa kasa, opłaty można również uiścić poprzez przelew na konto bankowe. Numer rachunków bankowych znajdują się na stronie internetowej Urzędu.

Zachęca się petentów do załatwiania spraw drogą elektroniczną – poprzez platformę ePUAP, a także do składania deklaracji podatkowych przez Internet poprzez stronę www.e-deklaracje.gov.pl

Kontakt

Adres:

-

Telefon:

-

E-mail:

-

Strona www:

-

Leave a Review

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields