Przedszkole Publiczne w Choczni jest placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku od trzech do pięciu lat, które podzielone zostały na kilka grup z limitem do dwadzieściorga pięciorga maluszków. Dyrektorem jest magister Małgorzata Matejko, a personel stanowią trzy nauczycielki – Bogusława Balon, magister Barbara Kolber i Klaudia Lehrfeld, a także pomoc nauczyciela w osobie Małgorzaty Sychowskiej. W przedszkolu pracują także dwie woźne, intendent, kucharka i pomoc kucharki, a także pracownik gospodarczy.

Historia przedszkola w Choczni sięga 1948 roku, kiedy powstał pierwszy budynek o takim przeznaczeniu, który nie był jednak tym samym budynkiem co dziś. W tym konkretnym, pozostałym po już nieistniejącym choczniewskim Ośrodku Zdrowia mieści się od roku 1987.

Celem przedszkola jest przede wszystkim dobro dzieci i to nim poświęcone są wszystkie działania pracowników. Odpowiednia opieka, pomoc, ciepło i zwykła ludzka dobroć – to wszystko i jeszcze więcej malcy znajdą w tym zakładzie.  Zarówno starszaki, jak i najmniejsze dzieci mają ustalony stały rozkład dnia i ta regularność jest bardzo ważna. Składają się na nią regularne posiłki, ćwiczenia ogólnorozwojowe, zajęcia dydaktyczne,zabiegi higieniczne, słuchanie głośnej lektury bajek, gry i zabawy, a gdy pogoda jest dobra także pobyt na świeżym powietrzu

 

 

Kontakt

Adres:

-

Telefon:

-

E-mail:

-

Strona www:

-

Leave a Review

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields