Wadowice to miasto w południowej Polsce nad Skawą na Pogórzu Ślaskim w Beskidzie Małym. Słynie z wielu zabytków w tym miejsca narodzin Ojca Świętego Jana Pawła II. Niemal w centrum miasta w zabytkowej kamienicy mieści się Przedszkole Publiczne Nr 3. Tu znajduje się również Biblioteka Pedagogiczna i Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Przedszkole zajmuje lokal przy ul. Lwowskiej 24, 34-100 Wadowice woj. małopolskie tel.338233372 i czynne jest od 7 do 17-tej. Placówka posiada 8 oddziałów w tym integracyjny.

Przedszkole realizuje programy dostosowane do każdego dziecka oraz adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci i ich rodziców. Posiada w pełni wykwalifikowaną kadrę, która wspomaga rozwój każdego dziecka stosując nowoczesne, aktywizujące metody nauczania. Tu dziecko może się czuć bezpiecznie. Zapewnia pomoc logopedy, psychologa i rehabilitanta. Stwarza możliwość nauki języka angielskiego i rytmiki, i religii dla sześciolatków. Bardzo dobrze przygotowuje do nauki szkolnej. I co ważne realizuje programy dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. W przedszkolu organizowane są Andrzejki, Spotkania z Mikołajem, Jasełka, Dni Babci i Dziadka, pikniki rodzinne i bale karnawałowe.Tu dziecko może liczyć na dobry i zdrowy posiłek.

Organizowane są wyjazdy autokarem, różnego rodzaju wycieczki, w tym wyjścia do kina i teatru oraz biblioteki. Jest to integracyjna bardzo dobrze zarządzana placówka.

Kontakt

Adres:

-

Telefon:

-

E-mail:

-

Strona www:

-

Leave a Review

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields