Wadowice to miasto w południowej Polsce nad rzeką Skawą na Pogórzu Śląskim w Beskidzie Małym w województwie małopolskim. Słynne z pielgrzymek do miejsca urodzenia Ojca Świętego Jana Pawła II. Na osiedlu Kopernika w Wadowicach znajduje się Przedszkole Publiczne Nr 2. Przedszkole posiada siedem oddziałów po 25 dzieci każdy. To miejsce, w którym nad odpowiednim rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra nauczycielska. Tu dziecko jest bezpieczne i dobrze karmione. Tu szczególną atrakcją jest piękny i dobrze wyposażony ogród, który ze względu na położenie na pagórku jest szczególnie atrakcyjny zimą.

W tym przedszkolu preferuje się twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi. Posiada funkcjonalnie i estetyczne wyposażone sale do zabaw. Współpracuje z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Komendą Powiatową Policji w celu promocji bezpieczeństwa w ruchu drogowym i życiu codziennym. Stała współpraca z rodzicami to domena tego miejsca.

Placówka oferuje dodatkowe zajęcia logopedyczne, rytmiki i języka angielskiego. Także szeroki wachlarz wyjść do teatru i kina, do szkoły muzycznej i klubu osiedlowego Garsoniera. Także wiele ciekawych wyjazdów na wycieczki. Wraz z rodzicami organizuje wiele uroczystości i imprez. Głównym jednak atutem przedszkola jest jego położenie z dala od zgiełku i samochodów. Jest to bardzo dobre miejsce przygotowujące dzieci do dalszej nauki szkolnej.

Kontakt

Adres:

-

Telefon:

-

E-mail:

-

Strona www:

-

Leave a Review

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields