Wadowice to mała miejscowość w Polsce w województwie małopolskim przez które przepływa Skawa. Miasto leży na Pogórzu Śląskim w Beskidzie Małym. Tu niemal w samym centrum Wadowic na u. Lwowskiej 24, 34-100 Wadowice, woj. małopolskie, tel.338234610, e-mail: opp@wadowice.pl, mieści się Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Ognisko czynne jest od poniedziałku do piątku, od godziny 15,30 do 19,00. W ośrodku organizuje się zajęcia dla dzieci przedszkolnych, szkoły podstawowej i gimnazjów.

Dla maluchów przeznaczone są zajęcia plastyczne i umuzykalniające, oraz zajęcia taneczne „Presto” i język angielski. Uczniowie szkoły podstawowej mają zajęcia taneczne w tym zajęcia baletowe w „Vivo „, język angielski i informatykę. Zaś gimnazjaliści język angielski, język niemiecki i informatykę. W Ognisku istnieją kluby takie jak : Klub Twórczego Bystrzaka, Klub Innowacji Edukacyjnej Kopernik, klub języka angielskiego i klub gotowania. Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w nauce gry na gitarze. Jest koło robotyki i keyboarda.

Ognisko Pracy Pozaszkolnej organizuje różnego rodzaju wycieczki w tym między innymi do centrum zabaw i eksperymentów Eugeniusz w Bielsko-Białej, gdzie dzieci mogły czynnie uczestniczyć z eksperymentach z fizyki i chemii. Zbudowały zabawkę z materiałów ekologicznych. W Suchej Beskidzkiej prócz zwiedzania pięknego zamku wzięły udział w kolejnym plenerze malarskim. Były również wycieczki do Krakowa. To prężnie działające Ognisko, do którego warto zapisać dziecko.

Kontakt

Adres:

-

Telefon:

-

E-mail:

-

Strona www:

-

Leave a Review

Price
Location
Staff
Services
Food
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields